Trenutne omejitve

[Zadnja sprememba: 21. 6. 2022]

V Ortopedski bolnišnici Valdoltra smo zavezani svojemu poslanstvu, ortopedskim bolnikom nudimo najvišjo možno kakovostno in varno zdravstveno obravnavo. Ob tem smo dolžni spoštovani veljavne predpise.

Spoštujemo vnaprej izraženo voljo pacienta in pravico, da se sam odloči ali sprejme ponujeni način zdravljenja pod pogoji kot veljajo v naši ustanovi.

V kolikor se s tem ne strinjate oziroma si premislite, nas čimprej obvestite, da sprostimo termin za drugega čakajočega bolnika.

Pacienti, ki prihajate na obravnavo boste o poteku pregleda/sprejema obveščeni. Prav tako boste pisno prejeli navodilo o vstopu in gibanju na območju Ortopedske bolnišnice Valdoltra.

Prosimo vas, da na preglede/sprejeme prihajate ob uri ko ste naročeni oziroma največ 10 minut prej.

Prosimo, da ob vstopanju na območje Ortopedske bolnišnice Valdoltra dosledno upoštevate navodila varnostne službe in zdravstvenega osebja.

Obiski pri pacientih so eni odrasli osebi za 15 minut, in sicer:

• med tednom: 16h - 18h,
  • sobota, nedelja in dela prosti dnevi: 14h - 18h.

Cepimo se!

La buona salute vale più di ogni grande ricchezza.

Numero di telefono

Numero del fax