Trenutne omejitve

[Zadnja sprememba: 17. 9. 2021]

V Ortopedski bolnišnici Valdoltra smo zavezani svojemu poslanstvu, ortopedskim bolnikom nudimo najvišjo možno kakovostno in varno zdravstveno obravnavo. Ob tem smo dolžni spoštovani veljavne predpise.

Spoštujemo vnaprej izraženo voljo pacienta in pravico, da se sam odloči ali sprejme ponujeni način zdravljenja pod pogoji kot veljajo v naši ustanovi.

V kolikor se s tem ne strinjate oziroma si premislite, nas čimprej obvestite, da sprostimo termin za drugega čakajočega bolnika.

Pacienti, ki prihajate na obravnavo boste o poteku pregleda/sprejema obveščeni. Prav tako boste pisno prejeli navodilo o vstopu in gibanju na območju Ortopedske bolnišnice Valdoltra,

Prosimo vas, da na preglede/sprejeme prihajate ob uri ko ste naročeni oziroma največ 10 minut prej.

Skladno z odlokom vlade RS vas lahko obravnavamo le, če izpolnjujete PCT pogoj.
Izjeme so: (1) osebe, ki na zdravstveno obravnavo pridejo z napotnico s stopnjo NUJNO ali ZELO HITRO, (2) osebe mlajše od 15 let in (3) osebe, ki k izvajalcu zdravstvene dejavnosti spremljajo otroka do dopolnjenega 15. leta oziroma odraslo osebo, ki ni sposobna skrbeti zase.

Zaradi omejevanja širjenja okužb in skladno z navodili pristojnih inštitucij do nadaljnjega ostajajo v veljavi naslednji ukrepi:​

1. prepovedani so vsi obiski v bolnišnici hospitaliziranih pacientov,
  2. spremstvo pacientov v prostorih bolnišnice je možno le v primerih spremljanja mladoletne osebe ali osebe z oteženo sposobnost komunikacije,
  3. v ambulantne prostore, v prostor za sprejem pacientov v hospitalno obravnavo in na oddelek slikovne diagnostike vstopajo le pacienti brez spremstva.

Prosimo, da ob vstopanju na območje Ortopedske bolnišnice Valdoltra dosledno upoštevate navodila varnostne službe in zdravstvenega osebja!

Cepimo se!

La buona salute vale più di ogni grande ricchezza.

Numero di telefono

Numero del fax