Omejitve v času širjenja respiratornih obolenj

Zaradi omejevanja širjenja okužb in skladno z navodili pristojnih inštitucij je do nadaljnjega uvedeno:

1. odpovedane so vseh storitve s stopnjo nujnosti HITRO in REDNO (opravljajo se pa storitve s stopnjo nujnosti NUJNO in ZELO HITRO),
  2. odpovedani so vsi planirani operativni posegi,
  3. prepovedani so vsi obiski v bolnišnici hospitaliziranih pacientov,
  4. spremstvo pacientov v prostorih bolnišnice je možno le v primerih spremljanja mladoletne osebe ali osebe z oteženo sposobnost komunikacije,
  5. v ambulantne prostore, v prostor za sprejem pacientov v hospitalno obravnavo in na oddelek slikovne diagnostike vstopajo le pacienti brez spremstva.

Prosimo, da ob vstopanju na območje Ortopedske bolnišnice Valdoltra dosledno upoštevate navodila varnostne službe in zdravstvenega osebja!

24.1.2020
Zaradi povečanega števila prehladnih in respiratornih obolenj v Ortopedski bolnišnici Valdoltra priporočamo omejitev obiskov na eno zdravo osebo. Priporočilo velja do preklica.