Trenutne omejitve

Skladno s sproščanjem ukrepov Vlade RS vezanih na obvladovanje širjenja Covid - 19 smo v Ortopedski bolnišnici Valdoltra postopoma začeli s ponovnim izvajanjem vseh zdravstvenih storitev.

Pacienti, ki prihajate na obravnavo boste o poteku pregleda/sprejema ustno ter pisno obveščeni. Prav tako boste pisno prejeli navodilo o vstopu in gibanju na območju Ortopedske bolnišnice Valdoltra,

Prosimo vas, da na preglede/sprejeme prihajate ob uri ko ste naročeni oziroma največ 10 minut prej.

Zaradi omejevanja širjenja okužb in skladno z navodili pristojnih inštitucij do nadaljnjega ostajajo v veljavi naslednji ukrepi:​

1. prepovedani so vsi obiski v bolnišnici hospitaliziranih pacientov,
  2. spremstvo pacientov v prostorih bolnišnice je možno le v primerih spremljanja mladoletne osebe ali osebe z oteženo sposobnost komunikacije,
  3. v ambulantne prostore, v prostor za sprejem pacientov v hospitalno obravnavo in na oddelek slikovne diagnostike vstopajo le pacienti brez spremstva.

Prosimo, da ob vstopanju na območje Ortopedske bolnišnice Valdoltra dosledno upoštevate navodila varnostne službe in zdravstvenega osebja!

18.5.2020
Vse bolnike, ki ste bili  v obdobju od 16.03.2020 do 31.05.2020 naročeni v Ortopedski bolnišnici Valdoltra obveščamo, da vas bomo o novem terminu obvestili oz. boste prejeli novo vabilo. Obveščanje bo potekalo postopoma, prosimo vas za...