Ocena zadovoljstva pacienta s storitvijo

Spoštovani,

Ministrstvo za zdravje je na svoji spletni strani objavilo metodologijo za ugotavljanje kakovosti poslovanja z uporabniki v javnem zdravstvu, in sicer v obliki spletnega vprašalnika za paciente. Od 2. septembra 2019 vam je kot pacientom omogočeno, da sodelujete pri vrednotenju nekaterih vidikov kakovosti vaše zdravstvene obravnave, in sicer s pomočjo kratkega vprašalnika, ki je pripravljen v več jezikih.

Vprašalnik lahko v elektronski obliki izpolnite preko portala zVem (zavihek e-Zdravje). Pacienti izpolnite vprašalnik prostovoljno, takoj ali največ do tri mesece po zaključku zdravstvene obravnave. Pri tem velja kot zaključek zdravstvene obravnave zaključek posamezne ambulantne, bolnišnične obravnave ali obravnave na domu (en obisk, posamezna hospitalizacija v zavodu ali storitev na domu). Pacienti praviloma izpolnite vprašalnik samostojno. Kadar pa vprašalnika ne zmorete izpolniti sami, lahko v vašem imenu to storijo vaši svojci, skrbniki ali drugi.

24.1.2020
Zaradi povečanega števila prehladnih in respiratornih obolenj v Ortopedski bolnišnici Valdoltra priporočamo omejitev obiskov na eno zdravo osebo. Priporočilo velja do preklica.